Samsun Atakum Keratin Bakımı

13.01.2019 17:01

Samsun Atakum Keratin Bakımı
Samsun Atakum Bayan Kuaförü, sizi tüm endişelerden kurtaracak çözümler ile size bir telefon kadar yakın... Keratin Nedir?

Keratin yıpranmış, hasar görmüş, incelmiş ve kopmuş saçların onarılmasını sağlayan aynı zamanda saça canlılık ve direnç kazandıran bir proteindir..


Geçmişte boya, maşa, fön, oryal, röfle, perma gibi çeşitli işlemlere maruz kalmış ve yıpranmış saçlar saç botoksu ile tedavi edilmektedir. Saç botoksunda saça keratin yüklemesi yapılır.


Keratin Saç Botoksudur


Patentli katkısız saf keratinlerle yapılan bu işlemde keratinler direkt olarak saça yüklendiklerinde hasar görmüş alanlara, saç pulcuklarının aralarına ve saçtaki kırılmalara hemen yerleşir. Saçın aralarında kaynayarak sert bir hale gelirler. Saç üstünde ince bir tabaka oluşturarak hacimli ve güçlü görünüm kazandırır. Ayrıca suda çözünmezler.Ama keratinlerle yapılan bu yükleme işlemi ve kaynama işlemi basit değildir. Bu botoks süreci kolay olmadığı için çok iyi bir şekilde bu sürecin yürütülmesi gerekir. Keratinlerin sağlıklı bir şekilde en ince noktalara nüfus edebilmesi için güzel yönetilmesi önemlidir.

Keratin Bakımı Ne Sıklıkta Yapılmalıdır?


Samsun Atakum Bayan Kuaförü olarak Keratin Bakımıyla ilgili önerimiz keratin bakımına süre olarak değil, saçın durumuna göre karar vermenizdir. 


Nasıl vücudunuz su kaybettiğinde su içmeniz gerekiyorsa, saçınız da gerekli proteinleri kaybettiğinde onu beslemeniz gerekmektedir. Ne sıklıkta yapmanız gerektiği ise tamamen size kalmıştır. 


Saçınızın ne zaman bakıma ihtiyacı olduğunu anlayabilirsiniz. Örneğin saçlarınız eski parlaklığını yitirdiyse ya da kuruysa ve kolay elektrikleniyorsa, bu saçınızın keratine olan ihtiyacı anlamına gelebilir.  


Ancak keratin bakımını yaptırırken, Atakum Bayan Kuaförü olarak dikkat edilmesi gereken şeyleri de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.  Keratin bakımında öncelikle en önemli şey keratin markasıdır. Kuaförünüzün kaliteli ürün kullanmasına dikkat edin. Yıpranmış, hasar görmüş, incelmiş ve kopmuş saçların onarılmasını sağlayan aynı zamanda saça canlılık ve direnç kazandıran bir protein olan keratinin saça yüklenmesinde kaliteli ürünler büyük farklar oluşturmaktadır. 


Keratin bakımına dünya kadar para verip de saçınıza ucuz malzemeler ile uygulama yapılmasını istemezseniz önünüze gelene bu uygulamayı yaptırmayın. Ne yazık ki, birçokları daha fazla para kazanmak adına en ucuz malzeme ile en fahiş fiyatı bir arada sunmaktadır. Zamanı geçmiş, kalitesi şaibeli ürünler ile yapılan keratin yüklemesi istenilen sonucu ve rahatlığı vermemektedir. 

Saçınıza ne sürüldüğünü bilmek en doğal hakkınız


Samsun Atakum Bayan Kuaförü olarak özellikle keratin konusunda çok iddialı bir duruş içerisinde bulunuyoruz. Patentli en kaliteli ürünlerle keratin yüklemesi yapıyoruz. Açılan keratin kutularını bekletmiyor, işletmemizde bir iki gün içerisinde yeni kutular açarak maksimum etkili malzeme ile uygulama yapıyoruz. Çünkü biliyoruz ki, her ne olursa olsun, açılan malzeme kutularının bitene kadar kullanılması malzemenin etkisini azaltmaktadır. Özellikle yapısı gereği keratin kutularının daima yeni açılması gerekmektedir. Aksi takdirde etkisi yüzde 60 civarında düşmektedir. Samsun Atakum Bayan Kuaförü olarak tavsiyemiz kuaförlerinizden özellikle keratin uygulamasında malzemenin yeni açılmış olmasını talep edin.

 

KERATİN FİYATI NEDİR?


Fiyat konusuna gelince keratin kar marjı yüksek bir üründür. En kaliteli malzeme ile yapılan keratinler bile yüzde yüz kar bırakır. O nedenle keratin yaptırmadan önce muhakkak fiyat konusunda anlaşın. Benim kullandığım ürün çok kaliteli cinsinden söylemler eşliğindeki o yüksek fiyatlara kapılmayın. Aynı şekilde çok düşük fiyatlara da aldanmayın. Orta yol her zaman iyidir. Güvendiğiniz, uygulamalarından memnun olduğunuz kişilerden orta yollu fiyatlarla saçlarınıza keratin yüklemesi yapabilirsiniz.


Samsun Atakum Bayan Kuaförü olarak Keratin Bakımı ile ilgili bilgilerimizin bir kısmını sizinle paylaşmaya çalıştık. Vakit ayırıp okuduğunuz için teşekkürler. 


0 542 354 43 55
yorum ekle

Diğer Haberler

 • Samsun Kaş Silme PHİREMOV...

  Hatalı kalıcı makyaj uygulamaları yaptırdı iseniz umutsuzluğa kapılmayın. Dünya’nın En İyi Kaş silme tekniği PHİREMOVAL ile hatalı ve e...

 • Samsun Microblading Kaş K...

  Microblading 3D Kıl Tekniği İle Kaş KontürüKaş Yapımında Bir Dünya Markası olan Phibrows ile istediğiniz yoğunlukta ve kalınlıkta kaşlara sa...

 • microblading kaş samsun...

  Microblading kaş samsun Microblading 3D Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olabilirsini...

 • samsun microblading...

  SAMSUN MİCROBLADİNG Kaşlarımız zamanla incelir, seyrelir ve tasarımı bozulur. Kaşlarımızın daha iyi görünmesi için kaş farı ile boyarız fakat her...

 • samsunda kaş kontürü fiya...

  Samsunda kaş kontürü fiyatları Kaşlarımız zamanla incelir, seyrelir ve tasarımı bozulur. Kaşlarımızın daha iyi görünmesi için kaş farı ile boyarız fa...

 • samsun kaş kontür...

  SAMSUN KAŞ KONTÜRKaşlarımız zamanla incelir, seyrelir ve tasarımı bozulur. Kaşlarımızın daha iyi görünmesi için kaş farı ile boyarız fakat her zaman e...

 • Atakum Uygun Bayan Kuaför...

  SAMSUN ATAKUM BAYAN KUAFÖRÜSaçınızda Tarzınızda Bize EmanetGereksiniminiz olan her türlü saç bakımını en kaliteli ürünlerle birlik...

 • Samsun Türban Kuaför...

  Samsun Türban KuaförSamsun Atakum Bayan Kuaförü olarak saç tasarım, türban tasarım, gelin başı, kalıcı makyaj, bayan kuaförü, güzellik merke...