SAMSUN KUAFÖR LOB SAÇ MODELİ

Lob saç modelleri, arkalardan bombeli ve kısa, önlerden de asimetrik şekilde uzun olarak uygulanmış modern saç modelleridir. Bu saç modeli, için saç rengi de önemli değildir, ister açık renkli, isterseniz de koyu renkli saçlarda dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz muhteşem bir saç modelidir. 


Bu saç modeli diğerlerin de  de olduğu gibi bakım isteyen bir modeldir. Mutlaka bir saç şekillendirici ya da düzleştirici yardımı ile harika görünebilirsiniz. 


Hem düz saçlar da hem de dalgalı saçlarda da oldukça muhteşem görünmektedir. Kıvırcık saça sahip olan bayanlar saçlarını kısa kestirmek yerine lob saç modelini deneyerek farklılık yaratabilir ve baş döndürebilirsiniz. 


Düz saç renklerin de ya da gölge, röfle, ombra ya da ışıltılı saçlarınızla da kullanabileceğiniz şık bir model olarak karşımıza çıkıyor. Lob saç modelleri ile birlikte perçem ya da kahküller de kullanabilirsiniz.


Orta Boy Saçlarınız Varsa Tam Size Göre


Orta boy saç kesimleri arasında en çok tercih edilen lob saç modelinin tarihi 1930 ‘lı yıllara dayanmaktadır. O zamandan bu zamana kadar değişik evreler geçirerek bugünlere gelmiştir. Saçlarınıza uygulayacağınız birçok güzel dokunuş sayesin de fark yaratarak muhteşem modeller ortaya çıkarabilirsiniz. 


Işıltılar, su dalgası yaparak değişik bir tarz yaratılabilir, saçları yarım bağlamak, ensede yapacağınız bir topuz son derece şık ve zarif duracaktır. Orta boy saç modellerinden biri olan lob modellere şekil vermek kolaydır. Birçok değişik modeli deneyerek tarzınızı yansıtabilirsiniz