SAÇINIZ VE CEBİNİZ YANMASIN

SAÇINIZ VE CEBİNİZ YANMASIN

Samsun Atakum Bayan Kuaför uyarıyor!!!

Yanlış uygulamalar nedeniyle saçınız yanmasın...

Yanlış uygulamalar nedeniyle çok sayıda kadın, kuaför salonlarındaki boya uygulaması sırasında saçlarının yanmasından şikayetçi.


Saçlarının yanmasından şikayetçi olan bayanlarının çoğunun ortak özellikleri ise, iş yoğunluğunun fazla olduğu ve ucuz ürünlerin kullanıldığı kuaförlere gitmiş olmaları.


Kapitalizmin en büyük özelliği olan “Kar ettiğin sürece varsın” anlayışı kuaförlük sektörünü de etkilemiş gibi gözüküyor.


KUAFÖRLÜK SANATTIR

Kuaförlük bir sanat işi olmaktan çıkıp seri saç şekillendirme faaliyetine dönüşürken, bayanlardaki saç yanma vukuatları da sürekli yükselen bir grafik sergilemekte.


Müşteri memnuniyetinin önüne yüksek kar anlayışının gelmesi daha birçok saçların yanarak tel tel kopacağının sinyalini veriyor iken, memnuniyet odaklı yetenekli kuaförlerin çoğalması tek çözüm gibi gözüküyor.


Işte bu noktada devreye giren Samsun Bayan Kuaförü, kaliteli ürün, profesyonel hizmet, en uygun fiyat felsefesi ile çözümün parçası olarak konjektördeki yerini almış durumda.


Sektörde en iyi konumu hedefleyen Samsun Atakum Bayan Kuaförü, tüm endişelerden kurtaracak çözümler ile size bir telefon kadar yakın... 


(0 542 354 43 55)